Press "Enter" to skip to content

TV program

faviconTelevízne programy ponúkajú obrovské množstvo materiálu, ktoré do vysielania vôbec nepatrí. Reklamy, ktoré strácajú na úrovni ale na kvantite stúpajú, dostávajú sa ľudom pod kožu a skôr či neskôr ich ovplyvnia presne tak, ako s tým aj rátali.

Psychológovia

Tím psychológov pracuje aj na výrobe reklám, aby sa ľudom dostala do hlavy čo i len zvučka, alebo kľúčové slovo, ktorého sa neskôr nebudú vedieť zbaviť. Ako sa hovorí, aj zlá reklama je reklama a v televízii či médiách to platí niekoľkonásobne.

Cieľ reklamy

Často sa pristihneme pri tom, že strávime nejaký čas pri tom, ako frfleme na reklamné spoty a neuvedomujeme si, že práve toto bol, aj keď nie prvotný, ale cieľ reklamy. Dostáva sa to do podvedomia a to je hlavné. Reklamy tvoria obrovskú časť televízneho biznisu, propagácia produktov. Nie je lepšia propagácia, ako práve prostredníctvom televízneho vysielania, pretože to sa ľudom dostáva pod kožu dobrovoľne.

televisione-guardare-tvReklamy

Na to aby si o tom niekde prečítali, by museli vynaložiť väčšie úsilie a to sa im nechce. Reklamy sa vysielajú práve v takom čase, aby diváci neodchádzali od televíznych obrazoviek. Vytráca sa pôvodný zmysel televízneho vysielania, ľudia sú viac podráždenejší každou ďalšou reklamou a nevracia sa k nej tak rád, ako to bolo kedysi.

Biznis

Biznis by nemal prerastať do takých rozmerov, aby boli prvoradé zisky televízie a médií, ale aby brali ohľad aj na diváka, lebo často sú divákmi práve tí, ktorí za tým všetkým stoja. Sledovanosť je predsa o ľudoch a pokial nebudú dostávať to, čo chcú, aj zisky pôjdu dole. Preto by sa mali častejšie robiť prieskumy medzi ľudmi.

Úspešný program

Strácajú sa tak šance umiestnit do TV program, ktorý by mohol mať úspech a predišlo by sa tak zbytočnému čerpaniu energie a financií na programy, ktoré ľudia nechcú, nezaujímajú ich a sledovanosť ich skôr či neskôr potopí, pretože nebude taká, aká sa očakávala.